ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Schauinsland Reisen

Schauinsland Reisen

Cestovná kancelária Schauinsland Reisen zaslúžene zastáva 7. priečku najväčších nemeckých cestovných kancelárií. Svoje pôsobenie začala ešte v roku 1918 ako dopravná spoločnosť. Funguje už teda vyše 90 rokov, čo túto spoločnosť radí medzi najstaršie, no zároveň najskúsenejšie a najkvalitnejšie cestovné kancelárie v Nemecku. Ako cestovná kancelária sa vo svojich začiatkoch venovala tradičným dovolenkovým destináciám, neskôr sa jej ponuka rozšírila. Z tradičných destinácií ide najmä o Grécko, Cyprus, Kanárske ostrovy, Baleáry, Egypt či Tunisko.

V 90-tych rokoch sa cestovná kancelária Schauinsland Reisen začala venovať aj exotickým destináciám. Najprv išlo iba Dominikánsku republiku a Jamajku, neskôr sa však portfólio tejto cestovnej kancelárie rozšírilo o Mexiko, Kubu, Maldivy a Srí Lanku. Samozrejmosťou sú v súčasnosti aj Spojené arabské emiráty.

Pre tých najnáročnejších má Schauinsland pripravenú aj ponuku tých najluxusnejších hotelov, nielen v exotických destináciách, ale aj v Stredomorí.