ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
ADAC Reisen

ADAC Reisen

Cestovná kancelária ADAC Reisen ponúka nezávislé plánovanie dovolenky vlastným autom, motorkou, požičaným autom alebo karavanom. Pre záujemcov o poznávací zájazd sú pripravené trasy podľa želania pre individuálov alebo organizované skupiny. Počas dovolenky zostať flexibilný – túto požiadavku spĺňa ADAC voči svojim klientom.

Rodinná dovolenka vlastným autom patrí ešte stále k najobľúbenejším typom dovolenky. ADAC ponúka v množstve krajín ubytovanie v hoteloch a apartmánoch špeciálne pre rodiny s deťmi. Destinácie a ubytovacie zariadenia sú vyberané tak aby vyhovovali tak ako rodičom aj deťom.

Ako špecialista na mobilitu sa ADAC Reisen venuje aj vzdialeným destináciám: USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Južná Afrika, Namíbia. Na požičanie sú na výber karavany, autá a motorky. Špecialitou sú poznávacie okružné cesty pre individuálnu dopravu s rezervovaným ubytovaním počas trasy. Pri ponukách Fly & Drive sa dá ľubovoľne kombinovať množstvo hotelov alebo apartmánov.

V Európa má ADAC Reisen ťažisko v apartmánoch, prázdninových domoch a hoteloch. Vopred zorganizované okruhy vlastnou dopravou umožňujú spoznať viac ako tucet krajín.

Viac ako 30 rokov ponúka ADAC Reisen kempingovú dovolenku v Európe. Zaujímavá je predovšetkým široká ponuka: Mobilné domy, maxi karavany, obytné prívesy a bungalovové stany. Každý kemp overujú experti z ADAC, kým sa dostane do katalógu.