ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TUI

TUI

Cestovná kancelária TUI je nemecká firma so sídlom v Hanoveri, ktorá bola založená spojením 4 stredne veľkých cestovných kancelárií, čím vznikol najväčší touroperátor v Nemecku. V súčasnosti je TUI najväčšia cestovná kancelária v Európe. Cez skupinu World of TUI vlastní približne 3500 malých cestovných agentúr a 79 tour operátorov v 18 krajinách, ako napríklad 1-2-Fly, Gulet alebo Terra Reisen.

TUI Airlines vlastní letecké spoločnosti TUIfly, Thomson Airways, Jet4you a ďalšie s celkovým počtom 120 lietadiel. V hotelovej sfére vlastní TUI 12 hotelových reťazcov v 28 krajinách, čo je spolu 285 hotelov. Najznámejšie sú hotelové reťazce Iberotel, RIU Hotels a Grupotel Hotels and Resorts. Navyše vlastní 10 luxusných výletných lodí.

TUI poskytuje svojim zákazníkom nadštandardné služby. V ponuke nájdete širokú ponuku exotických krajín ako napríklad Dominikánska republika, Kuba, Mexiko, Maldivy, Maurícius, Srí Lanka a Seychely. S TUI sa dá cestovať aj do tradičných destinácií ako Grécko, Malta či Egypt. Ubytovanie je pri zájazdoch štandardne v 4 a 5-hviezdičkových hoteloch, za účelom uspokojiť tých najnáročnejších zákazníkov.

Cestovná kancelária TUI poskytuje aj kvalitné poznávacie zájazdy takmer do celého sveta. Pre najnáročnejších klientov ponúka táto cestovná kancelária individuálne navrhnuté služby pre špeciálne skupiny klientov ako napríklad golfoví hráči alebo business klienti. Zvláštnou kategóriou sú tzv. skupinové a incentívne zájazdy. Ide o luxusné dovolenky, pri ktorých sa môžete napríklad plaviť na parníku po rieke Colorado, navečerať v ľadovom hoteli Rovanjemi alebo stretnúť s Vašou obľúbenou celebritou. Incentívne zájazdy zahŕňajú aj okružné plavby luxusnými výletnými loďami v Karibiku, Stredomorí, Severnom a Baltskom mori.