ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ako ušetriť

3 kroky k najlepšej ponuke

1. Zbieranie informácii a ponúk v cestovných kanceláriách a na internete

Zber informácii je pri dnešnej širokej ponuke ten najmenší problém. Ponúk je tisíce a každá je "najlepšia". V čase internetu sa roztrhlo vrece poskytovateľov služieb o ktorých predtým nikto nepočul. Dá sa im veriť? Splnia čo sľubujú? Aké páky ma slovenský klient ktorý si objedná službu cez poskytovateľa v Anglicku alebo Španielsku? Ak je platba kartou dopredu a ani neviete komu platíte? Asi nie najväčšia.

2. Porovnanie ponúk

Tu nastávajú problémy. Ako porovnať zozbierané ponuky? Keď každý poskytovateľ má iný rozsah služieb a hlavne nevieme či sľúbený rozsah a kvalitu aj poskytne? Kedysi pred časom internetu si každý klient zozbieral 5-10 katalógov z ktorých si potom po večeroch vyberal vhodný hotel alebo zájazd, vypočítaval celkovú cenu pre rodinu a porovnával. To zaberalo veľa času a dohodnúť sa v rodine na optimálnej ponuke určite nebolo ľahké. Dnes v čase internetu sa na prvý pohľad zľahčila situácia, pretože nemusíte isť do CK a zobrať si katalógy ale môžete nájsť tisíce ponúk priamo doma. Ale tu je hlavný problém, ako spraviť prvotný výber, ako vybrať zodpovedných poskytovateľov a ako ich služby porovnať. Najlacnejšia ponuka nemusí na konci dňa byť najlacnejšia ale môže byť najdrahšia, pretože zakrývala náklady ktoré sa "objavili" až po nastúpení na dovolenku. A porovnanie ponúk na internete si musíte vytlačiť, alebo mať otvorených niekoľko okien, a rýchlo môžete stratiť prehľad.

3. výber optimálnej ponuky

Pri výbere porovnávate: rozsah služby, celkovú cenu, či je Vám poskytovateľ (cestovná kancelária alebo touroperátor) známy, či máte Vy alebo Vaši známy nejaké informácie a skúsenosti s danou CK. Celý proces zbierania informácii, porovnania ponúk Vás už tak otrávil žeby ste sa najradšej spýtali niekoho kto Vám poradí.

Pre všetky 3 kroky nájdenia najlepšej dovolenky máme pre Vás riešenie: Vyhľadávač dovoleniek a leteniek www.malyPrinc.sk

Prečo?

 1. Vyhľadávač dovoleniek Vám za 30 sekúnd:
  • vyhľadá všetky Vám vyhovujúce ponuky podľa Vami zadaných kriteríí,
  • porovná ponuky rôznych touroperátorov,
  • preverí či daná ponuka je voľná a
  • zarezervuje Vám želanú dovolenku - bez zdĺhavej registrácie
 2. Touroperátori v systéme sú renomované a spoľahlivé nemecké a rakúske cestovné kancelárie ktoré už roky fungujú a s ktorými už dlho spolupracujeme a majú vďaka veľkému obratu nižšie ceny, vypracované know how a systém riešenia prípadných problémov a reklamácii.
 3. Úspešnosť vyhľadávania je 99 %. Koľko času strácate tým že ste si po dlhom výbere konečne vybrali ale nakoniec sa ukázalo že je to už vypredané? U nás sa v 4 kroku spojí vyhľadávač s európskou databázou a preverí za 5 sekúnd či je ponuka ešte voľná. Ak áno otvorí sa rezervačný formulár.
 4. Vyhľadávač Vám vypočíta celkovú cenu za celú rodinu, nemusíte nič vyplňovať a trápiť sa či ste to správne vykalkulovali
 5. Ceny sú konečné vrátane letov, letiskových táx, transférov a ubytovania (ak v ponuke nie je definované inak)
 6. Na stránke nájdete stále aktuálny prehľad ponúk do každej destinácie
 7. Vyhľadávanie sa neohraničuje len na ponuky ktoré nájdete aj v katalógoch ale ponúka všetky aktuálne last minute ponuky ako aj špeciálne iba pre náš vyhľadávač platné nižšie ceny
 8. Špeciálnym novým nástrojom ktorý zvýši flexibilitu výberu termínu dovolenky sú takzvané ponuky X. Tieto kombinujú linkové lety do destinácii a hotelmi čím umožňujú cestovať v hociktorý deň kedy linkový let letí a ostať na koľko dní si želáte. Nemusíte sa už prispôsobovať na bežný 7 alebo 14 dňový cyklus

Zľava za včasný nákup - First moment / Frühbucher

First Moment ponuky poskytujú takmer všetky nemecké a rakúske cestovné kancelária pre zákazníkov ktorý sa vedia včas rozhodnúť a objednať si dovolenku s predstihom 4-6 mesiacov pred termínom nástupu na dovolenku. Poskytovaná zľava je v rozmedzí od 10 – 20 %. Pri ponukách letnej sezóny (máj – september) sa zľava poskytuje zvyčajne pri rezervácii do 31.3. bežného roku. Pri ponukách zimnej sezóny (november – apríl) sa zľava poskytuje zvyčajne do 31.10. Výnimočne sa poskytujú zľavy first moment pri objednávke 60 dní pred nástupom.  
Zľavy first moment odporúčame najmä na dovolenky a pobyty v apartmánoch, vilách, vilkách, prázdninových domčekoch, chatách, chatkách a chalupách na ktoré sa nevzťahujú ponuky last minutov.

Last Minute

Na našej stránke nájdete denne aktualizované last minute ponuky online dovoleniek, exotických zájazdov, akciových cien ubytovania v hoteloch, all inclusive rezortoch a klubových hoteloch.
Bezkonkurenčné ceny nájdete v ponukách nemeckých a rakúskych cestovných kancelárií ktoré sa špecializujú na predaj iba last minute dovoleniek. Sú to GoBucher Reisen, 5 vor Flug a FTI Spar. Cena dovolenky je v uvedených ponukách nižšia až o 15-25%.
U nás nájdete skutočne najnižšie ceny, lacné a najlacnejšie ultra last minute ponuky dovoleniek a exotiky.

Ultra Last Minute - X ponuky

Ponuky Ultra last Minute Dovolenka sa zadávajú do rezervačného systému každý deň a sú v ponuke vždy do vypredania, čo môže byť čas od 5 minút do jedného dňa. Odporúčame preto ponuky záväzne objednať akonáhle ich nájdete, pretože za pár hodín už môžu byť vypredané.
X ponuky = Extra ponuky - nenachádzajú sa  v katalógoch
Niektoré ponuky na našej stránke nenájdete v ani v katalógoch ani v iných rezervačných systémoch. Sú to špeciálne ponuky s koncovkou X (extra) ako X 1-2-Fly, DERTOUR XDER, Meier´s Weltreisen XMWR, Neckermann XNEC a Thomas Cook XTOC. Tieto ponuky kombinujú voľné miesta v hoteloch s poslednými voľnými miestami na chartrových aj linkových letov leteckých spoločností vrátane nízkorozpočtových (low cost airlines).

Zľavové programy pre stálych klientov

Pre našich stálych klientov ktorý si objednajú minimálne jednu dovolenku ročne poskytujeme špeciálne zľavy na ďalšiu dovolenku zakúpenú po vydaní zimných katalógov od septembra do decembra bežného roku. Informujte sa prosím u nás.

Skupinové ceny

Ak máte dopyt na cestu väčšej skupiny od 10 cestujúcich radi Vám vypracujeme výhodnú ponuku. Výhodou je že môžete využiť našu odborné skúsenosti ako aj lepšie ceny ako aj výhodnejšie podmienky rezervácie, zmien a stornovania. Profitujte s našich skúseností a kontaktujte nás.

Vyberáme z našej ponuky:

 • študentské pobyty
 • výlety záujmových skupín do zahraničia
 • familiarizačné pobyty (Fam trips)
 • incentívnu turistiku
 • kongresovú turistiku
 • organizáciu spoločenských podujatí v zahraničí

Súťaže

Prosíme Vás sa zaregistrovať do zoznamu Newletter, aby ste sa mohli zúčastniť množstva zaujímavých súťaží ktoré Vám budeme pravidelne posielať spolu s novinkami z turistického ruchu.