ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
DERTOUR

DERTOUR

Cestovná kancelária DERTOUR jedna z najstarších CK v Nemecku, patrí k skupine Deutsches Reiseburo, založenej v roku 1917 a tiež k najväčším touroperátorom Nemecka a Rakúska. CK DERTOUR umožňuje svojim zákazníkom individuálne si poskladať dovolenku na najvyššej úrovni, vďaka čomu sú leaderi na nemeckom trhu v tomto segmente. Klienti si môžu vybrať let, hotel, apartmán, wellness pobyt, okružnú plavbu aj spôsob dopravy podľa ich predstáv.

CK DERTOUR má v ponuke veľké portfólio všetkých typov zájazdov vo viac ako 30 krajinách od tradičných stredomorských destinácií ako Egypt, Grécko či Tunisko až po exotiku ako Kuba či Dominikánska republika. Majú výborné ceny, častokrát nižšie ako miestni touroperátori, ktorý sa špecializujú na danú oblasť, preto je klientela CK DERTOUR veľmi rôznorodá; od rodín s deťmi až po náročných zákazníkov.

Produkty CK DERTOUR sú zaradené do nasledujúcich kategórií:

 • mestské poznávacie zájazdy v Európe
  ide o krátke poznávacie zájazdy do európskych metropol s dôrazom na kultúrny program ako prehliadky múzeí, koncerty alebo muzikály. V ponuke sú mestá ako Londýn, Paríž či Mníchov a bohatá ponuka hotelov
 • zájazdy do celého sveta
  v tejto kategórii ponúkajú takmer všetky svetové destinácie ako USA, Kanada, Austrália atď.
 • špeciálne tematické zájazdy
  napríklad autobusom po USA, taiwanské vrchy, karavanom cez Kanadu alebo spoznávanie Laponska
 • wellness pobyty
  predovšetkým v Rakúsku, Nemecku a Maďarsku
 • zábavné parky
  štandardne zahŕňa zájazd hotel a vstupné na atrakcie počas celého pobytu. V ponuke sú Disneyland, Legoland, Europa Park, Movie Park a ďalšie. Zaujímavosťou je park Klimahaus Bremerhaven, kde sa môžete na jednom mieste poprechádzať vo všetkých klimatických pásmach našej planéty
 • aktívna dovolenka
  športové zájazdy do Vami vybranej destinácie so zameraním na golf, cyklotúry, potápanie, jazdu na koni atď.
 • organizovanie zájazdov na športové podujatia
  olympijské hry, bundesligové zápasy, Formula 1 a ďalšie
 • ponuka DERTOUR Deluxe
  dovolenka pre najnáročnejších klientov. Exkluzívne 5 až 6-hviezdičkové hotely, luxusné vily, najlepšie reštaurácie a wellness, najkrajšie golfové rezorty sveta atď.
 • plavby výletnými loďami po riekach alebo transatlantické plavby
  plavba Moskva- St Petersburg alebo plavba Southampton(UK) – New York