ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
ETI - Express Travel International

ETI - Express Travel International

ETI Express Travel International je jedným z najväčších predajcov zájazdov pre Egypt na nemeckom trhu, podľa hesla "My sme v Egypte doma". ETI v roku 1998 založila pani Maja-Jennifer Köhl a Mohamed Samir, cestovná kancelária sa od prvého dňa špecializovala na predaj zájazdov do Egypta. Centrála sa nachádza vo Frankfurte. ETI udržuje veľmi úzku a dobrú spoluprácu s Red Sea Hotels a s Grand Cruises - Okružné plavby po Níle a ponúka veľmi kvalitný program pre plavby na Níle a plážové dovolenky.

Red Sea Hotels Egypt je mladá a dynamická sieť Hotelov pod nemecko-egyptským vedením. Red Sea Hotels v Egypte bola založená v roku 1985 otvorením Hotela Shedwan Golden Beach v Hurghade. V priebehu nasledujúceho roku bolo otvorených ďalších 7 hotelov v Hurghade a Makadi Bay. Od novembra 2009 je len v Sharm El Sheikhu celkovo 5 Hotelov siete Red Sea Hotels. Nové projekty: Na prelome rokov 2010 / 2011 bude postavený nový hotel v Hurghade, The Grand Marina a v Makadi Bay, Hotel Makadi Spa. Makadi Hotel Sunwing s obrovským aquaparkom je momentálne vo výstavbe. Predpokladaný dátum otvorenia bude v lete roku 2011.

Niektoré výhody, bonusový program pre klientov ETI - Express Travel International:

 • neskorý Check-Out
  aby ste nemuseli v deň odchodu sedieť o 12:00 na Vašich zabalených kufroch Vám ETI poskytuje izbu až do Vášho odchodu zadarmo. To platí pre všetky hotely Red Sea Hotels v Hurghade, Makadi Bay, Sharm El Sheikhu a pre všetky lode Grand Cruises
 • jednoposteľová izba bez príplatku
  v hoteloch Red Sea Hotels sa v A-sezóne neúčtuje žiadny príplatok za Jednoposteľovú izbu (k dispozícií je iba pre obmedzený počet). Preto sa oplatí včasná rezervácia pre cestujúcich - Single (jednoposteľová izba)
 • deti All-inclusive
  pre všetky deti do 12 rokov je pripravený All-inclusive program vo všetkých detských centrách Red Sea Hotels. Medzi 10:00 - 17:00 hod. sa podávajú zdarma nápoje, zmrzlina a obed!
 • Super - fixné sadzby pre deti
  vo všetkých Red Sea Hotels sa platí pre 1 alebo 2 deti v izbe s rodičmi fixný paušál: 299 €,- deti do 15r. v Red Sea Hotels s polpenziou a 333 €,- deti do 13r. v Red Sea Hotels so službami all-inclusive. Ceny sú platné pre všetky termíny a pobyty 2010/2011. Počíta sa vek dieťaťa pri nástupe na pobyt, nie pri rezervácii!

Vychutnajte si magické chvíle v Egypte, či už na lodi počas plavby na Níle, na výlete do Káhiry, pri potápaní sa v Červenom mori, alebo jednoducho na terase Vášho komfortne zariadeného hotela pri západe slnka. Nechajte sa unášať na krídlach fantázie do niektorej z rozprávok 1001 noci!