ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Gulet Touristik

Gulet Touristik

Cestovná kancelária Gulet Touristik je najväčší tour operátor v Rakúsku od roku 1996. V rámci World of TUI sa špecializuje na východné stredomorie s odletom z rakúskych letísk a hotelmi v 4 a 5-hviezdičkovom segmente. Ponúka dobrý pomer kvality a ceny hlavne v oblasti klubových a rodinných zájazdov all inclusive.

V ponuke CK Gulet Touristik nájdete zájazdy do Turecka, Tuniska, Grécka, Egyptu, Cypru, Bulharska, Španielska, oblasti Karibiku a Indického oceánu, pričom väčšina zájazdov je all inclusive. Gulet poskytuje aj špeciálne zľavy na deti pri rodinných dovolenkách. Pre najnáročnejších turistov sú ponúkané zájazdy „Premium Line“, luxusné zájazdy dostupné vo väčšine destinácií.

Špecialitou CK Gulet Touristik je hotelová sieť „Blue Collection“. Hotely tejto kolekcie ponúkajú kvalitné služby wellness, fitness, luxusné reštaurácie a detský klub „Baby Blue“ s profesionálnou starostlivosťou. Pre klientov, ktorý chcú zažiť luxusnú klubovú dovolenku odporúčame klub „Magic Life“; 14 hotelových komplexov s nadštandardnými službami ako potápanie a golf.