ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Parkovanie

Zvýhodnené parkovanie na letisku Viedeň Schwechat

Nemecký a Rakúsky touroperátori ponúkajú svojim klientom možnosť zaparkovať na letisku svoje auto počas dovolenky za zvýhodnených podmienok.
Všetky parkovacie karty obdržia klienti v stánkoch jednotlivých touroperátorov v odletových halách po predložení dokladov k zakúpenému zájazdu alebo letenky. Personál v stánkoch je klientom k dispozícií vždy 2 hodiny pred ich odletom.
Platba za parkovanie je možná iba v hotovosti. Aby sa predišlo dlhému čakaniu, prosíme pripraviť si príslušnú čiastku.

Orientačné ceny zvýhodneného parkovania na letisku platné od 01.04.2016

Dĺžka parkovania Parkhaus 3+4 Parkplatz C Mazur Parkplatz
1-4 dni € 76,- € 64,- -
do 8 dní € 96,- € 72,- € 46,-
do 15 dní € 159,- € 100,- € 60,-
do 22 dní - - € 79,-

Vaše auto môžete zaparkovať na vonkajšom parkovisku Parkplatz C alebo v parkovacom dome Parkhaus 3 alebo 4, prípadne na Mazure. Pri vjazde na parkovisko si vyzdvihnite z automatu vstupnú príjazdovú kartu. Po predložení tejto karty spolu s cestovnými dokladmi v stánku touroperátora v odletovej hale (pred odletom!),si zakúpite zvýhodnenú výjazdovú magnetickú kartu. S touto magnetickou výjazdovou kartou, ako aj vstupnou kartou môžete po návrate z Vašej cesty opustiť parkovisko. Pri výjazde musíte vhodiť do schránky pri rampe obidve karty (vstupnú + magnetickú), pričom prvá ide vstupná a následne za ňou magnetická. Karty sú pri strate alebo odcudzení nerefundovateľné. Pri parkovaní na parkovisku Mazur, treba zohľadniť, vzdialenosť od letiska a nutnú prepravu kyvadlovým autobusom a preto byť na letisku minimálne 3 hodiny pred odletom.

Prosíme nezabudnite, že parkovaciu kartu je potrebné zakúpiť ešte pred Vaším odletom!