1-2-FLY

1-2-FLY

Cestovná kancelária 1-2-FLY bola založená ako dcérska spoločnosť najväčšej nemeckej cestovnej kancelárie TUI s cieľom obslúžiť cenovo výhodnejší segment cestovania v strednej Európe.

1-2-FLY sa špecializuje na najznámejšie turistické destinácie prevažne v oblasti Stredozemného mora. a na zájazdy do vlastných stredísk. Medzi najobľúbenejšie destinácie 1-2-FLY patria Turecko, Egypt, Grécko, Tunisko a Kanárske ostrovy. 1-2-FLY, ale ponúka aj exotickejšie zájazdy ako Dominikánsku Republiku, Kubu či Keňu za výborné ceny.

Vlastné klubové hotely sú zaradené do skupiny 1-2-FLY. Väščina 1-2-FLY hotelov ponúka programy Fun Club a Solino. Fun Club je určený pre dospelých a organizuje zábavný aj poznávací program ako napríklad spoznávanie prírody Rakúskych Álp alebo jazda na motorkách v Egypte. Detský klub Solino ponúka pestrý animovaný program pre najmenších; napríklad detské diskotéky alebo kreatívne dovolenkové školy.

Cieľové skupiny zákazníkov sú rodiny s deťmi a menej nároční turisti. Výrazné zľavy sú ponúkané pri skorej rezervácii tzv. first minute. 1-2-FLY ponúka takisto špeciálnu kategóriu last minute zájazdov do 500 eur. V prípade, že si zákazník nechce zakúpiť kompletný dovolenkový balíček, s 1-2-FLY je možné objednať samostatne ubytovanie alebo letenku.