ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
BigXtra Touristik

BigXtra Touristik

BigXtra Touristik je mníchovská cestovná kancelária, ktorá bola založená v roku 2001 a patrí k skupine FTI Touristik. Hoci je mladou vo svojom pôsobení, patrí k vedúcim na nemeckom trhu. Ponúka výhodné ponuky Last Minute pre celú rodinu. Ceny zájazdom udržiava stále nízke napriek tomu kvalita a servis ostáva zachovaný. BigXtra patrí k flexibilným organizátorom so širokým záberom a ponukami. Ponúka lacné dovolenky do vyše 60 krajín sveta.

Ťažiskom BigXtra sú najmä paušálne zájazdy v stredomorskej oblasti s krajinami ako Taliansko, Chorvátsko, Nemecko, Rakúsko, Portugalsko, Španielsko, Malta, Turecko, Grécko, Cyprus, Bulharsko alebo pobyty pri Červenom mori v Egypte. BigXtra sa rozšírila aj o destinácie v ďalekých krajinách a začala sa špecializovať na krajiny ako napríklad Austrália, Čína alebo Severná Amerika. Okrem toho však ponúka množstvo exotických pobytov na Maldivách, v Mexiku, na Kube, v Thajsku, v Keni, v Spojených Arabských Emirátoch a iných krajinách.

Táto ponuka siaha od paušálnych pobytov a pobytov pre rodiny cez poznávacie zájazdy až po výlety do rôznych európskych miest s možnosťou objednávky muzikálov. Veľmi obľúbený je aj program dovoleniek s vlastnou dopravou ako aj krátke wellness pobyty. Na relax si môžete vybrať z bohatej ponuky wellness hotelov v Rakúsku alebo Nemecku.

Pre tých, ktorí chcú ušetriť ešte viac je k dispozícii týždenná TOP najlacnejšia Last Minute ponuka dovolenky, z ktorej si môžu klienti vyberať najvýhodnejšie ponuky.

Od roku 2005 je BigXtra zlúčená s televíznym programom o cestovaní sonnenklar.tv a s cestovnou kanceláriou Monorama, ktorá sa špecializuje na ponuky pre seniorov, a to všetko pod zastrešením FTI. Ponuka dovoleniek je tak zaujímavá pre všetkých cestujúcich. Rodiny s deťmi môžu využívať lepšie ceny pre deti až do veku 14 rokov. Výhodu pri objednávke majú často aj cestujúci, ktorí cestujú single.

Motom BigXtra Touristik je : „Cestovanie Xtra lacno pre celú rodinu.“