LABRANDA Isla Bonita - neviete, kam s deťmi na dovolenku?

LABRANDA Isla Bonita - neviete, kam s deťmi na dovolenku?

Hotel, ktorý na túto otázku odpovie

Keď sa rieši rodinná dovolenka, výber destinácie a hotela dá poriadne zabrať. Neviete, kam ísť na dovolenku s deťmi? Máme pre vás skvelý tip!

Komfort, bez debaty

Hotelová sieť LABRANDA vám už musí byť známa. Tento hotel zaradila do kategórie Comfort. Čo to znamená? Nuž, názov vám napovie mnoho, ale skúsim trocha detailnejšie. Znamená to, že v hoteli LABRANDA Isla Bonita sa budete cítiť ako v bavlnke. A aj deti, ktorým sa z neho nebude chcieť odísť. O tom neskôr. Okrem toho, ide o moderný, trendy hotel. Teraz sa hlavou víri otázka, koľko tento komfort koštuje, je tak? S vyššou cenou musíte rátať. Najmä v letnej sezóne. Tenerife je Tenerife. O chvíľu sa ale presvedčíte o tom, že to stojí za to!

LABRANDA Isla Bonita - hotel

Nevystrčíte päty z hotela

No dobre, síce jemne preháňam, ale nie som ďaleko od pravdy. Ak totiž opomeniem samotný komfort, s kategóriou tohto hotela sa spája ešte jeden dôležitý benefit. Hotel LABRANDA Isla Bonita je situovaný v Playa de Fanabe, pričom na pláž to máte ani nie 400 m. K, ľudovo povedané, zábavnému priemyslu to máte cca 5 minút chôdze. Už vám to premieňam rovno na čas, aby vám vznikla aká-taká predstava. Inak, rovnaký čas zaberie, kým sa dostanete k nákupnej zóne, ktorú máme všetci tak radi. No a najmä deti. Vidíte? Všetko podstatné na skok!

Hotel LABRANDA Isla Bonita - Playa de Fanabe

S izbami si nelámte hlavu

Ak je niečo, s čím si v hoteli LABRANDA Isla Bonita nemusíte lámať hlavu, potom je to výber izby. V podstate, tento hotel vám veľmi na výber nedáva. Máte iba dve možnosti. Buď si vyberiete štandardnú Double Room, mimochodom, využiteľnú aj jednou osobou, alebo Double Room Superior. Obe sú komfortné, obe ponúkajú parádny výhľad. No a keď sem pôjdete s rodinou, čo asi na základe tohto článku pôjdete, potom už nemáte vôbec nad čím premýšľať. Double Room Superior bude jasnou voľbou. Ozaj, samozrejmosťou je všetko vybavenie, ktoré potrebujete.

Hotel LABRANDA Isla Bonita - izby

All inclusive na Tenerife?

Keď chcete stráviť dovolenku na Tenerife, musíte vyriešiť stravu. Kanárske ostrovy predsa nie sú najlacnejší špás. Povedzme si to takto: iba raňajky sú síce super, ušetríte peniaze pri rezervácií dovolenky, no necháte ich v reštikách. Potom je tu polpenzia. Na Kanároch doslova zlatá stredná cesta. Hotel LABRANDA Isla Bonita je však v kategórii Comfort. To znamená, okrem vyššie spomenutého, aj all inclusive! All inclusive vás zvyčajne v Španielsku vyjde veľmi draho, ale v tomto hoteli nie. Zaplatíte ako za polpenziu, dostanete all inclusive!

Family friendly

Dostávam sa k tomu hlavnému. Konečne, však? Hotel LABRANDA Isla Bonita dáva odpoveď na otázku, kam na dovolenku s deťmi. Zvyčajne hovorím o tom, že hoteli sú children friendly. V tomto hoteli to platí dvojnásobne. Pritom to nie je iba o pár veciach, ktoré hotel spraví pre to, aby vyhovel aj deťom a prilákal tak i rodiny. V tomto hoteli je to o prístupe. Ale mimochodom, deti si tu nájdu 2 oddelené sladkovodné bazény, ihrisko či klub Indiana (pre deti od 4 do 12 rokov). Čo ešte? Napríklad detský kútik na izbe, aj keď za príplatok.

Hotel LABRANDA Isla Bonita - bazén

Highlity hotela

Tak, ako vždy, musím vám zhrnúť tie najväčšie highlity hotela. V prvom rade, hotel LABRANDA Isla Bonita je komfortný. Od hlavy až po päty! Treba to ale chápať v širšom zmysle slova. Z hotela je to ku všetkému podstatnému na skok a lokalita Playa de Fanabe je famózna. S výberom ubytovania si nemusíte vôbec lámať hlavu a so stravou už tobôž nie. All inclusive je tu absolútnym štandardom. Deti sú to viac, než vítané. Hotel si zamilujete práve vďaka jeho prístupu, nielen k deťom, ale k celej rodine. A tie denné programy, ktoré vás čakajú!

Hotel LABRANDA Isla Bonita - deti

Rada malého Princa

Dovolenka na Tenerife vás nemusí vyjsť draho. Nemecká cestovná kancelária FTI Tourtistik láka fantastickými cenami. V jej ponuke nájdete aj hotel LABRANDA Isla Bonita. Neváhajte a rezervujte si dovolenku už dnes!