ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dokonalá dovolenka na jedno kliknutie

Dokonalá dovolenka na jedno kliknutie

Ako šetríme vás čas a energiu?

Ako prví na Slovensku sme sprehľadnili online rezerváciu dovoleniek! Už na začiatku procesu tak zistíte aj informácie o dĺžke letu pri leteckých zájazdoch či o teplote vody vo zvolenej destinácii.

Sami to poznáte. Pri online výbere a rezervovaní dovolenkového pobytu riešite okrem destinácie, konkrétneho ubytovacieho zariadenia či ceny aj také parametre, akými sú teplota vzduchu a vody, dĺžka letu a dátumy odletu a príletu. Aspoň to vyplýva z najnovšieho reprezentatívneho prieskumu CK SETTOUR, ktorej služby využilo za jej devätnásťročné pôsobenie na slovenskom trhu vyše stotisíc zákazníkov.

Na vašu potrebu transparentnosti a úspornosti času pri výbere dovolenky sme zareagovali tak, že sme tu, na našom cestovateľskom portáli, vyvinuli inovatívny rezervačný systém dovoleniek. Ten vám už v druhom kroku vyfiltruje vhodné destinácie podľa aktuálnej teploty vzduchu, teploty vody, ceny za osobu a dĺžky letu do cieľovej destinácie.

A vďaka informácii o dĺžke letu budete vopred vedieť, koľko potrvá cesta do zvolenej destinácie a môžete zvážiť, či ju chcete absolvovať. Veľmi dobre totiž vieme, že nie pre každého je 10 hodinový let komfortný, predovšetkým ak ide na dovolenku s deťmi.

Rezervácia na www.malyprinc.sk sa líši tým, že skutočne funguje online. To znamená, že to, čo u nás vidíte, sa naozaj dá objednať. Ba čo viac, v treťom kroku rezervácie vám systém ponúkne finálnu kalkuláciu ceny vrátane všetkých poplatkov. Nič si nemusíte počítať sami, nestane sa vám, že vás konečná cena za zájazd nepríjemne prekvapí, pretože pri dovolenkách na www.malyprinc.sk sa žiadne ďalšie poplatky nenavyšujú. V rámci online rezervovania dovolenky na Slovensku je to skutočne revolúcia.

„Okrem užitočných informácií, ku ktorým sa dostanete už na začiatku rezervácie, takže vám to enormne ušetrí čas aj energiu, máte možnosť zdieľať zvolenú ponuku s kalkuláciou ceny zájazdu aj časmi letov so svojimi blízkymi alebo si ju poslať na archiváciu. Urobili sme totiž rezervačný systém interaktívny a prehľadný tak, aby vyhovoval požiadavkám dnešného moderného človeka, ktorý potrebuje rýchle a flexibilné riešenia. A ľudia túto možnosť aktívne využívajú,”

hovorí riaditeľ CK SETTOUR a portálu www.malyprinc.sk, dlhoročný cestovateľ, Andrej Maťko. Dodáva, že  v ponuke nájdete kvalitné produkty z celého sveta od rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií, ktoré majú milióny hodnotení od skutočných cestovateľov. 

„Zistili sme, že pri výbere správneho hotela sa zákazníci čoraz častejšie rozhodujú na základe hodnotení daného hotela. U nás, na rozdiel od iných portálov, ukazujeme celkové hodnotenia iba tých zákazníkov, ktorí skutočne v ubytovacom zariadení bývali. Zobrazí sa vám celkové hodnotenie hotela, počet hodnotiacich, počet odporúčaní hotela a hodnotenia jednotlivých zariadení.”