Thomas Cook

Thomas Cook

Cestovná kancelária Thomas Cook Reisen je druhým najväčším európskym koncernom v oblasti cestovného ruchu a tretím najväčším na svete. Ročne obslúži 13 miliónov klientov vo viac ako 4000 pobočkách. Zastrešuje spoločnosti Neckermann, Bucher Reisen a Condor.

Thomas Cook ponúka kvalitné klasické dovolenky ako aj možnosť individuálne si poskladať dovolenku. Medzi obľúbené destinácie patria Kanárske a Baleárske ostrovy, Turecko, Egypt, Grécko, Španielsko, Taliansko, Malta aj vzdialenejšie krajiny ako Thajsko, Srí Lanka, Keňa, Tanzánia, Karibské štáty, Mexiko, Seychely alebo Maldivy.

Špecialitou Thomas Cook Reisen je samostatná ponuka ubytovania s kapacitou 73.000 postelí po celom svete so zabezpečeným transferom z letiska do hotela a späť. V ponuke je aj prenájom prázdninového ubytovania v oblasti Severného mora alebo v Toskánsku ako aj plavby luxusnými parníkmi v Karibiku, Oriente a Stredozemnom mori. Takisto ponúka komplexné wellness a športové programy a poznávacie zájazdy do Talianska, Indie alebo Číny. Pre milovníkov klubovej dovolenky má Thomas Cook pripravené kluby „Magic Life“, „Club Robinson“ a „Aldiana“, ktoré ponúkajú kvalitný športový a zábavný program. Čo sa týka zimnej dovolenky, Thomas Cook ponúka lyžovačky v renomovaných európskych a amerických strediskách.

Pre svojich klientov má Thomas Cook pripravené vždy niečo naviac napríklad dopravu vlakom zdarma na letisko na území Nemecka, možnosť rezervácie najkrajších hotelových izieb alebo darčeky na privítanie.