Öger Tours

Öger Tours

Cestovná kancelária Öger Tours je známa ako najväčší európsky organizátor dovoleniek do Turecka. Jej cieľom je ponúknuť tie najlepšie služby počas Vášho pobytu. To je dôvod, prečo sa snaží neustále rozširovať služby k Vašej plnej spokojnosti. Systém riadenia kvality sa nachádza priamo v centrále v Hamburgu, tak ako aj lokálne zabezpečovania kvality v prebiehajúcom procese. Pracovníci Öger Tours pravidelne kontrolujú všetky procesy tak, aby Vaša dovolenka prebiehala podľa tých najnáročnejších kritérií.

Öger Tours je priekopníkom a špecialistom na dovolenky do Turecka. Okrem toho Öger Tours ponúka dovolenky v Egypte, Tunisku, Omán, Spojené arabské emiráty, Jordánsko a Maroko. Značka Öger Tours predstavuje kvalitu za rozumné ceny a veľké odborné znalostí v oblasti, najmä v Turecku.

XÖGER

Produkt touroperátora XÖGER je možné si vyskladať na mieru – letenky, transfer do hotela (okrem Istanbulu), delegát a samotné hotelové ubytovanie. Pri takomto type vyskladaní dovolenky klient profituje vďaka aktuálnym cenám na trhu. Najnižšie tarify leteniek a hotelových cien. XÖGER neponúka iba klasické dovolenkové destinácie v Turecku. Okrem Antalya ponúka ďalšie letoviská ako Dalaman, Bodrum, Izmir a Istanbul. V Egypte ponúka dovolenku v známych letoviskách Hurghada, Marsa Alam a Sharm el Sheikh.

ATT Touristik

Výhodné dovolenky do najobľúbenejších destinácii Turecka za výborné ceny.

FlyÖGER

Samostatné chartrové letenky v rámci programu Öger Tours.