Neckermann Reisen

Neckermann Reisen

Cestovná kancelária Neckermann Reisen bola založená v roku 1962 a od roku 1998 je spolu s Thomas Cook, Aldiana, Bucher Reisen a Condor Flugreisen pod patronátom spoločnosti Thomas Cook Touristik. Neckermann Reisen je známa, široko využívaná cestovná kancelária. Ponúka cenovo výhodnejšie zájazdy so zárukou kvality Thomas Cook. V súčasnosti je Neckermann druhý najväčší tour operátor v Nemecku.

Neckermann Reisen sa pôvodne orientovala na rodinnú dovolenku v oblasti Stredozemného mora, avšak v súlade s rozvojom moderného trendu cestovania zaraďuje stále viac lákavých destinácií v bližších i vzdialenejších exotických krajinách ako napr.: Karibik, Kuba, Dominikánska republika, USA, Keňa, Srí Lanka, Seychelské ostrovy, Thajsko, Maurícius, Spojené arabské emiráty či Maroko. V ponuke sú aj výhodné zájazdy last minute do väčšiny destinácií CK Neckermann.

Velmi populárna je klubová dovolenka „CLUB XPERIENCE“ s aktivitami ako plážový tenis, horská turistika a cyklistika, potápanie, adrenalínové sporty či škola varenia a miešania koktejlov. Novinkou je klub „KIDS XPERIENCE“, ktorý ponúka náučno-zábavný program pre deti.

Špeciálne ponuky CK Neckermann zahŕňajú plavby loďou po Níle, poznávacie zájazdy po Portugalsku, Grécku a Tunisku, zájazdy do európskych metropol ako Amsterdam, Londýn či Paríž a klub „Free4You“ s letoviskami určenými pre mladých ľudí.