Bucher Reisen

Bucher Reisen

Cestovná kancelária Bucher Reisen patrí do skupiny Thomas Cook, druhej najväčšej cestovnej kancelárie v Európe. Špecializuje sa na bezkatalógový internetový predaj zájazdov last minute. Sprostredkováva aj prenájom áut a prázdninových domov.

Bucher Reisen ponúka každý deň až do 4 miliónov online zájazdov, majú výborné ceny a vo svojom segmente patria medzi vedúce CK na nemeckom trhu. Bucher Reisen ponúka aj last minute zájazdy CK Thomas Cook, pri ktorých sa dá ušetriť až 50% z pôvodnej katalógovej ceny. Väčšina zájazdov je predávaných aj s letom, ale je možnosť rezervovať si iba hotel alebo letenku. 80% letov Bucher Reisen je vybavovaných leteckou spoločnosťou Condor.

V ponuke Bucher Reisen nájdete všetky obľúbené turistické destinácie od exotiky ako napríklad Kuba, Dominikánska republika, Srí Lanka či Keňa, až po tradičné stredomorské dovolenkové destinácie ako Egypt, Turecko, Tunisko alebo Grécko. Takisto obľúbené sú poznávacie zájazdy do európskych veľkomiest ako Paríž, Helsinki, Lisabon alebo Mníchov.